Oem Hurda Alımı

Oem Hurdalar

İşlemci Hurdaları genel olarak eski nesil işlemcilerdir, gelişen ihtiyaçları karşılayamadığı için kullanım dışı kalan bu işlemciler elektronik atık haline gelirler ve elektronik atık geri dönüşüm tesisleri işlemci hurdaları nı satın alarak geri kazanımlarını yaparlar. Bu sayede işlemcilerin üretimlerinde kullanılan kıymetli maden ve her çeşit ekonomik değeri olan elementlerin geri dönüşümü yapılmış olmaktadır.

İşlemci hurdaları çok yüksek değerli elektronik atıklardır , bunun sebebi üretimlerinde kullanılan elementler içerisinde altın gümüş paladyum rodyum gibi ender metaller bulunması ve bu metallerin kıymetli madenler olarak endüstri hammaddesi olmalarıdır. Bu sebeple hurda işlemciler çok yüksek değerli elektronik atıklar olarak değerlendirilmektedir, bunun bilincinde hareket eden bilgisayar donanım şirketleri ve geri dönüşüm firmaları ellerinde bulunan hurda işlemcilerin geri dönüşüm yapılması ile ekonomik değer kazandığını bilerek hurda işlemcileri elektronik atık geri dönüşümü tesislerine satarlar ve ek gelir elde etme olanakları olur.

Ram Hurdaları yüksek değerli elektronik atıklardır ve üretimlerinde kullanılan kıymetli madenler ve nadir elementlerin geri kazanımı değerlerinin yüksek olmaları sebebi ile çok yüksek değerli elektronik atıklar olarak değerlendirilirler. Özellikle sarı tırnaklı ram modüllerinin değerleri neredeyse plastik işlemci hurdaları kadar yüksektir, gri tırnaklı ram modülleri de metal işlemci hurdaları seviyesinde ekonomik değere sahiptirler.

Sizde oem hurdalarınızı değerlendirmek ve en iyi fiyat teklifini almak için iletişim formunu doldurun.
Bizimle iletişime geçin