Cep Telefonu Hurdası Alımı

Cep Telefonu Hurdası

Cep Telefonu Hurdaları kullanılmaz durumda olan cep telefonlarıdır ve elektronik atık sınıfına giren katı atıklardır. Hurda cep telefonları genellikle arızalı olan yada teknolojik yetersizlikleri sebebi ile kullanım dışı kalmış olan cep telefonlarıdır. Cep Telefonu Hurdaları yüksek değerli elektronik atıklardır bunun sebebi cep telefonu anakart hurdaları nın çok yüksek değerli elektronik kart hurdaları olmasından kaynaklanmaktadır.

“Cep Telefonu Hurdaları” hurda cep telefonu anakartları nın geri kazanım ekonomik değerleri dikkate alınarak fiyatlandırılan değerli hurdalardır bu sebeple cep telefonu tamir servisleri hurda cep telefonlarını geçici olarak depolayarak bölgelerinde faaliyeti olan elektronik atık geri dönüşümü tesislerine satmayı tercih edelerlerse memnun olacakları bir ek gelir elde etme imkanı yakalayacaklardır.

Hurda Cep Telefonları incelendiğinde içerilerinde elektronik atık , akü batarya hurdası , plastik atıklar ve metal atıklar karşımıza çıkmaktadır, cep telefonu hurdalarının dış kısımları , iç koruma aksamları , ekranları ve tuş takımları geleneksel plastik ve metal hurdaları olarak değerlendirilen ekipmanlardır.


Bizimle iletişime geçin